آکادمی دیزاین بعد سوم

کلاس های آمادگی آزمون عملی کارشناسی طراحی صنعتی (مرحله دوم کنکور هنر) آکادمی دیزاین بعد سوم

امسال در قیاس با سال های گذشته فرصت کمتری برای تمرین و آمادگی کنکور عملی کارشناسی طراحی صنعتی در اختیار داوطلبان است. به همین خاطر باید از زمان باقیمانده در جهت آمادگی برای آزمون عملی به بهترین نحو استفاده کرد.

چنانچه دانش آموزان عزیز و داوطلبان محترم کنکور هنر استحضار دارند، نقش آزمون عملی طراحی صنعتی در قبولی آنها بسیار چشمگیر است. نتیجه این آزمون،  40 درصد از نتیجه نهایی کنکور را در بر می گیرد.

آکادمی دیزاین بعد سوم با سابقه درخشان در برگزاری دوره های آمادگی کنکور کارشناسی طراحی صنعتی درمرحله دوم، دوره ای فشرده و در عین حال جامع را با تدریس 2 تن از برجسته ترین اساتید این حوزه برگزار می کند.

کلاس های آمادگی آزمون مرحله دوم کنکور هنر در رشته طراحی صنعتی به شرح زیر برگزار می شود:

- طراحی دست آزاد(اسکچینگ)، راندو، رنگ آمیزی و بهبود دهی فرم
مدرس: مهیار صامت حقیقی (مدیر گروه و عضو هیئت علمی گروه طراحی صنعتی دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد، مدرس فعلی دانشگاه هنر و سابق تهران، علم و صنعت و الزهرا، با سابقه بیش از 10 سال تدریس موفق دوره های آمادگی کنکور طراحی صنعتی(

- هایبرید اسکچینگ، اصول علمی و مبانی نظری آزمون، مباحث تئوری و آزمون های آزمایشی:
مدرس: مهدی اصل فلاح (مدیر گروه و عضو هیئت علمی گروه طراحی صنعتی دانشگاه هنر، مولف کتاب"خط طلایی" و "مطالعات طراحی" با سابقه بیش از 8 سال تدریس موفق دوره های آمادگی کنکور طراحی صنعتی(

- در 3 سال گذشته بیش از یکصد نفر از قبولی های طراحی صنعتی در دانشگاه های گوناگون، در آکادمی دیزاین بعد سوم آموزش دیده بودند. این نتایج باور نکردنی و قابل تحسین در این 3 سال نتیجه برنامه آموزشی مدون آکادمی و تجربه و مهارت اساتید آکادمی دیزاین بعد سوم بوده است.

لازم به ذکر است، چندین دوره آزمون آزمایشی در آکادمی یرگزار خواهد شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با تلفن آکادمی تماس گرفته و یا به محل آکادمی مراجعه فرمایید. 
تلفن: 26407646


مطالب مرتبط:
SITEMAP XML | SITEMAP HTML | RSS XML