آکادمی دیزاین بعد سوم

دوره آموزش طراحی خودرو در رده های سنی بزرگسالان/ دانش آموزان

از دلایل موفقیت کمپانی های تولیدی خودرو در جهان توجه به استایل خودرو ، سلیقه افراد جامعه، ایمنی خودرو، راحتی کاربران خودرو، نیاز جامعه، مارکتینگ، هویت بصری و بسیاری عوامل دیگر است. مجموعه این عوامل در فرآیندی به نام دیزاین خودرو جمع می شوند. در واقع دیزاین یا طراحی خودرو شامل بازه وسیعی از دانش زیبایی شناسی، مهارت طراحی و اصول علم  و مبانی طراحی خودرو است. توجه به این مسائل می تواند یک کمپانی را در شناخت بازار طراحی و تولید و فروش به موفقیت برساند، بنابراین واضح است که بدون دانش و علم طراحی و بدون کسب مهارت دیزاین موفقیت در این زمینه دور از ذهن به نظر می رسد.

آکادمی دیزاین بعد سوم اولین مرجع تخصصی آموزش گرایش های مختلف دیزاین و طراحی صنعتی، یازدهمین دوره طراحی خودروی خود را در تابستان به مدت 3 ماه برگزار می کند. در این دوره سعی بر ارتقا «دانش تخصصی طراحی خودرو»، «مهارت اسکچینگ» و «مهارت مدلسازی با نرم راینو» شرکت کنندگان خواهد بود. به همین منظور از دانش و مهارت اساتید متبحری استفاده می شود که تجربه اجرایی، سابقه تحصیلی، آموزشی و هنری قابل توجهی در این زمینه داشته اند.

دروس دوره:
- طراحی مقدماتی خودرو (اسکچینگ مقدماتی) - 12 ساعت - معین کهریزی (این درس مختص کسانی است که تا کنون هیچگونه تجربه یادگیری طراحی را نداشته اند)
- اسکچینگ تخصصی طراحی خودرو - 24 ساعت - مدرس: علیرضا محمد زاده 
- مدلسازی خودرو با نرم افزار - 30 ساعت - مدرس: سجاد سلیمانی

 

توجه: دوره های آموزش طراحی خودرو آکادمی دیزاین بعد سوم در دو گروه سنی برگزار می شود. گروه سنی بالای 18 سال ویژه بزرگسالان خواهد بود و گروه دانش آموزان مختص شرکت کنندگان با سن 15 تا 18 سال می باشد.

 

تلفن: ۲۶۴۰۷۶۴۶

آدرس: بلوار میرداماد، خیابان شمس تبریزی شمالی، پلاک ۱۴، واحد ۴

 


مطالب مرتبط:
SITEMAP XML | SITEMAP HTML | RSS XML