آکادمی دیزاین بعد سوم

دوره پاییزی آنلاین آموزش رندینگ با کی شات با ٪۱۰ تخفیف تا ۳۰ شهریور

کی شات از سریعترین و حرفه ای ترین نرم افزارهای رندرینگ نرم افزاری است. خصوصیات عمومی کی شات که باعث شده است به عنوان یک موتور رندر قدرتمند هم برای مبتدی ها و هم برای حرفه ای ها مورد استفاده قرار گیرد:

۱-  سرعت در رندرگیری

۲- رابط کاربری ساده

۳- انیمیشن قدرتمند

۴- خصوصیات پیشرفته

به دلیل همین استقبال کاربران ایرانی و کمبود آموزش های جامع در این زمینه و همینطور به منظور بومی کردن دانش استفاده از قابلیت های منحصر بفرد کی شات، آکادمی دیزاین بعد سوم با همکاری سایت راینو هشتمین دوره جامع آموزش نرم افزار کی شات را یرگزار می کند. این دوره با بررسی تمامی نیازهای طراحان ایرانی برای رندر و پرزانته تدوین شده است و از استانداردهای لازم برای تقویت مهارت های رندر برخوردار است.

سرفصل های این دوره آموزش کی شات به شرح زیر است:

این دوره در سطح مقدماتی-پیشرفته و در قالب 18 ساعت کلاس آموزشی در آکادمی بعد سوم برگزار می شود. تمامی دانشجویان طراحی صنعتی و زیرشاخه های آن مانند طراحی محصول، طراحی جواهرات، طراحی اسباب بازی و …معماری و طراحی داخلی، مبلمان و مبنبت و تمامی علاقه مندان که در گرایش های مرتبط با طراحی مشغول فعالیت هستند می توانند در این دوره شرکت کنند. با توجه به سطح این دوره دانشجویانی که در دوره شرکت می کنند توانایی رندر و ارائه حرفه ای از مدل های سه بعدی را پیدا خواهند کرد.
 
 مدرس این دوره آقای مهندس کامران رحمانی فارغ التحصیل کارشناسی ارشد و طراح شرکت هایی مانند آتیه، امرسان و البرز استیل می باشد. نمونه آثار ایشان را در لینک زیر می توانید مشاهده بفرمایید:
http://www.idacademy.ir/content/?id=4046 
 
این دوره آموزشی به صورت آنلاین هم برگزار می شود. در دوره های آنلاین آکادمی بعد سوم که با حضور همزمان مدرس و دانشجویان در کلاس مجازی برگزار می شود امکان ارتباط مستقیم بین آنها و رفع اشکالات وجود دارد. از این حیث تفاوتی با کلاس حضوری ندارد و کلیه مباحثی که در کلاس حضوری تدریس می شود به صورتی کامل تشریح می گردد.               

 

 

شروع دوره: هفته سوم مهر ۹۹

 

مدت دوره: ۶ جلسه ۲:۳۰ ساعته

با توجه به محدودیت تعداد نفرات کلاس های آموزشی آکادمی بعد سوم، بدیهی است اولویت ثبت نام با کسانی است که زودتر اقدام به ثبت نام قطعی نمایند.

برای کسب اطلاعات تکمیلی و یا رزرو ثبت نام با تلفن آکادمی تماس و یا به محل آکادمی مراجعه بفرمایید:

تلفن: ۲۶۴۰۷۶۴۶

آدرس: بلوار میرداماد، خیابان شمس تبریزی شمالی، پلاک ۱۴، واحد ۴

وب سایت جدید آکادمی: www.idacademy.ir     

همچنین مطالب بسیار جذاب دیزاین و اخبار مسابقات دیزاین را در کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام آکادمی می توانید دنبال کنید:

کانال تلگرام آکادمی بعد سوم:
http://telegram.me/third_dimension_academy
صفحه اینستاگرام آکادمی بعد سوم:
https://www.instagram.com/3rd_dimension_academy

 


مطالب مرتبط:
SITEMAP XML | SITEMAP HTML | RSS XML