آکادمی دیزاین بعد سوم

کلاس های حضوری و آنلاین آزمون عملی کارشناسی طراحی صنعتی (مرحله دوم کنکور هنر)

رشته های دانشگاهی هنر در حالت کلی به 2 نوع متمرکز و نیمه متمرکز تقسیم می شوند. رشته های متمرکز رشته هایی مانند کارشناسی فرش، مرمت آثار تاریخی، باستان شناسی و... را شامل می شوند. اما رشته های نیمه متمرکز طیف وسیع تری از رشته ها را در بر می گیرد. این رشته ها شامل آن رشته هایی می شود که داوطلبان برای قبولی در آنها علاوه بر شرکت در کنکور هنر (یا همان آزمون تئوری)، باید در آزمون عملی نیز سنجیده شوند. البته این آزمون عملی به تناسب انتخاب رشته داوطلبان متفاوت خواهد بود. در این مطلب، کلاس های آزمون عملی کارشناسی طراحی صنعتی بعد سوم معرفی می گردد.

داوطلبان از جمع نمرات این دو آزمون تئوری (کنکور هنر) و عملی (مرحله دوم) رتبه بندی نهایی می شوند و در صورت موفقیت، به دانشگاه را می یابند (البته این فرآیند فقط مربوط به رشته های نیمه متمرکز است).

طراحی صنعتی یکی از این رشته های نیمه متمرکز است. در واقع داوطلبان برای قبولی در رشته طراحی صنعتی باید پس از گذراندن کنکور هنر در مرحله ی اول بعد از حدود 30 تا 45 روز در آزمون عملی طراحی صنعتی شرکت کنند. مجموع نمرات این دو مرحله آزمون، به موفقیت و قبولی ختم خواهد شد. 

با توجه به فاصله زمانی کوتاه میان کنکور هنر در مرحله اول و آزمون عملی، کلاسهای این دوره از بهمن ماه و یک هفته درمیان برگزار می شود تا با فرصت بیشتری که برای تمرین هنرجویان فراهم می شود بازدهی دوره هم بالاتر رود.

- کلاسهای امسال هم به صورت حضوری و هم آنلاین برگزار می شود و شرکت کنندگان قادر به انتخاب هر کدام از این دو هستند. ضمنا کلاسهای آنلاین تا آخر دوره برای شرکت گنندگان در دوره آنلاین قابل استفاده است.

 

آکادمی دیزاین بعد سوم مرکز تخصصی برگزاری دوره های آمادگی آزمون عملی کارشناسی طراحی صنعتی و کارشناسی ارشد، همواره جامع ترین و موثرترین کلاس ها را در این زمینه برگزار می کند. برای اثبات این مطلب کافیست به مطلب زیر توجه نمایید:

- هر ساله حدود 50 نفر از شرکت کنندگان در دوره های آمادگی آزمون عملی کنکور هنر آکادمی بعد سوم (در رشته‌ی طراحی صنعتی) موفق به راه یابی به دانشگاه های مختلف کشور می شوند. این در حالی است که درصد قابل توجهی از قبولی های هر سال دانشگاه های برتر کشور در رشته طراحی صنعتی (دانشگاه تهران، دانشگاه هنر، دانشگاه علم و صنعت) را دانش آموختگان و شرکت کنندگان در دوره های آزمون عملی طراحی صنعتی آکادمی دیزاین بعد سوم به خود اختصاص می دهند.

دلیل این نتایج موفق و چشمگیر محتوای مدون و جامع دوره، اساتید مجرب و با سابقه ای است که در سراسر جامعه طراحی صنعتی و کنکور عملی کارشناسی و کارشناسی ارشد طراحی صنعتی زبانزد همگان هستند.

شرح دوره ی آمادگی آزمون عملی کارشناسی طراحی صنتی آکادمی بعد سوم به شرح زیر است:

- اسکچینگ، راندو و بهبود دهی فرم؛ مدرس: مهیار صامت حقیقی (عضو هیات علمی گروه طراحی صنعتی دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد، با سابقه 16 سال تدریس کلاس های کارشناسی و ارشد طراحی صنعتی) - 30 ساعت

-  مطالب تئوری، مباحث تئوری و روش حل مساله؛ مدرس: مهدی اصل فلاح (عضو هیات علمی گروه طراحی صنعتی دانشگاه هنر تهران، با سابقه 15 سال تدریس کلاس های آمادگی کنکور کارشناسی طراحی صنعتی) - 18 ساعت

تلفن کسب اطلاعات بیشتر: 26407646

آدرس: میرداماد، شمس تبریزی شمالی پلاک 14 واحد 4 طبقه اول

با توجه به محدودیت ظرفیت کلاس کنکور کارشناسی طراحی صنعتی، اولویت ثبت نام با کسانی که زودتر اقدام به قطعی کردن ثبت نام خود در هر درس نمایند.

آدرس سایت: www.idacademy.ir
کانال تلگرام آکادمی بعد سوم: http://telegram.me/third_dimension_academy
صفحه اینستاگرام آکادمی بعد سوم: https://www.instagram.com/3rd_dimension_academy

 
SITEMAP XML | SITEMAP HTML | RSS XML