آکادمی دیزاین بعد سوم

کلاس های زبان تخصصی طراحی صنعتی ویژه داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد

اهمیت درس زبان در کنکور کارشناسی ارشد کلیه رشته ها هر سال در حال افزایش است و از آنجایی که داوطلبان کنکور ارشد این موضوع را دریافته اند هر سال نسبت به سال قبل ، توانایی داوطلبان در درس زبان زیادتر می شود.

کنکور ارشد طراحی صنعتی نیز از این قاعده مستنی نیست. چنانچه رتبه های 1 تا 4 کنکور ارشد طراحی صنعتی سال گذشته به ترتیب 75 ، 58 ، 48 و 81 درصد زبان زده اند. یعنی رتبه های 1 تا 4 به طور میانگین بیش از 65 درصد زبان زده اند. این موضوع مصداقی بر اهمیت درس زبان در میزان ترازآوری و رتبه آوری در کنکور کارشناسی ارشد طراحی صنعتی است.

در همین راستا آکادمی دیزاین بعد سوم ، استراتژی مدون و برنامه ریزی شده ای را برای تقویت زبان متقاضیان کنکور ارشد طراحی صنعتی طرح ریزی کرده است. آکادمی دیزاین بعد سوم کلاسهای زبان کنکور ارشد خود را در 2 سطح 1 و 2 به شرح زیر برگزار می کند:

-          زبان تخصصی-  سطح 1 : مختص داوطلبان زبانی که سواد زبان آنها در سطح مقدماتی یا متوسط است. این ها کسانی هستند که احنمالا سطح خود را زیر 30% در کنکور ارشد میدانند. داوطلبان پس از گذراندن این کلاس سطح 2 را نیز خواهند گذراند . – 30 ساعت

-          زبان تخصصی -  سطح 2 : مختص داوطلبان زبانی که سطح آنها بالاتر از متوسط است. این ها کسانی هستند که احنمالا سطح خود را بالای  30% در کنکور ارشد میدانند . داوطلبان حاضر در این کلاس به درصد بالای 50% میتوانند امیدوار باشند. – 36 ساعت

مدرس : دکتر حسن یعقوبی -  مدرس زبان ارشد در شهرهای  تهران ، اصفهان ، تبریز ، کرمان و همدان، مدرس تافل دکترا، مولف کتب زبان کارشناسی ارشد ، کتاب بانک تست و لغات ارشد، ممتحن سابق آزمون IELTS  کشوری و مدیر آموزشگاه زبان افق یادگیری.

شروع دوره: 19 مرداد 93

تلفن کسب اطلاعات بیشتر ویا رزرو ثبت نام : 021-26407646


مطالب مرتبط:
SITEMAP XML | SITEMAP HTML | RSS XML